Продавець ІНОКС ПРОМ ТОВ - ВИРОБИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ, ДИМОХОДИ, ОБЛАДНАННЯ,МЕБЛІ розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
94 відгуків
УВАГА!  Ціни уточнюйте!!!

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:00 найближчого робочого дня (завтра, 22.07).

ВИРОБИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ
Графік роботи
 • Понеділок
  08:0017:00
 • Вівторок
  08:0017:00
 • Середа
  08:0017:00
 • Четвер
  08:0017:00
 • Пʼятниця
  08:0017:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (50) 305-17-48
Viber, WhatsApp, Telegram
+380 (97) 966-82-90
Viber, WhatsApp, Telegram
+380 (95) 546-80-35
ІНОКС ПРОМ ТОВ - ВИРОБИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ, ДИМОХОДИ, ОБЛАДНАННЯ,МЕБЛІ
36034, м. Полтава, вул. Половка, 70, оф. 26, Полтава, Україна
inoxprom.com.ua inoxprom@ukr.net
 • e-mail:inoxprom@ukr.net

Класифікація нержавіючої сталі

Нержавіюча сталь – цю група корозійностійких сталей містить мінімум 12 % хрому. Хром створює захисну плівку з оксиду хрому на поверхні металу, яка дуже інертна, за рахунок чого стали стають коррозионностокими, нержавіючими.

Великою перевагою хромованою плівки є здатність відновлюватися при участі кисню після фізико-хімічних впливів. Також можуть бути присутні інші легуючі елементи – нікель, молібден, титан, ніобій та ін. Механічні властивості і поведінку в обслуговуванні залежать в першу чергу від їх складу. Правильний вибір марки – гарантує тривалий термін служби. Постійне збільшення використання нержавіючої сталі в багатьох галузях промисловості пов'язано з її видатними якостями: чудової опору корозії, високою міцністю, хорошою зварюваності і легкості при холодній формуванні.
Сотношения між вмістом Ni і Cr в різних типах нержавіючої сталі.
Розрізняють п'ять основних категорій нержавіючої сталі, заснованих на їх мікроструктурах – Аустенітні (Austenitic), Феритні (Ferritic), Дуплексні(Duplex), Мартенситні (Martensitic).

Номенклатурна серія 300. Аустеніт це гранецентрированная і високотемпературна варіація сплавів заліза, сукупність легуючих елементів, що утворюють твердий розчин. Стали цього типу додатково до хрому містять деяку кількість нікелю (10-25%), що дозволяє посилити їх опірність корозії. Магнітні властивості відсутні. Висока міцність, стійкість до окислення та високих температур роблять даний тип нержавіючої сталі найбільш вживаних в промисловості.

Номенклатурна серія 400. Ферит це основна складова заліза і його сплавів, є твердим розчином, який утворюють вуглець і легуючі елементи. Структура фериту являє собою объемноцентированную кубічну кристалічну решітку. Виявляє магнітні властивості. Знижений включення хрому (менш 17%). Висока стійкість до окислення в кислотному середовищі. Мають широке застосування в хімічній і харчовій промисловості. Другі за популярністю після аустенітних сталей.

Мартенсит – мікроструктура, яка має голчастий тип, проявляється у загартованих сплавах і чистих поліморфних металах. Фізичний механізм створення мартенсіту абсолютно не схожим на аналогічні процеси, що відбуваються в сталі при зміні температурних режимів. Мартенситный процес бездиффузионен, атоми рухаються по сдвиговому механізму з великою швидкістю в тисячі метрів в секунду. Мартенситні сталі виявляють магнітні властивості. Низький вміст хрому і вуглецю. Володіють хорошою газової корозійною стійкістю в слабоагресивних середовищах. Основу застосування становлять ріжучі інструменти, елементи конструкцій у харчовій та хімічній промисловості. При зміцненні нікелем і міддю добре чинять опір зносу, можливе застосування для промислового обладнання.

Саме широке застосування отримали аустенітні та феритні сорти, які становлять приблизно 95 % серед використовуваних нержавіючих сталей. Самі полуряные з них:

200/300 Ряд Austenitic – Типовий сорт:304

Хром (17-25 %)/Нікель (8-25 %), немагнітний, не укріплений високою температурою. Має високу міцність при холодної роботі. Доповнення молібдену (до 7 %) можуть збільшувати опір корозії. Типове використання: харчове обладнання, хімічне обладнання, архітектурні застосування

Дисперсійно укріплені (загартовані) марки – Типовий сорт: 17-4

Хром (12-28 %)/ нікель (3-9 %), з додаванням міді (3-4%) і ніобію або кобальту. Мають мартенситную або аустенитную структуру. Зміцнюються дисперсійним твердінням протягом термообробки. Типове використання: клапани, приводи, нафтохімічне обладнання

Переваги нержавіючої сталі:

1.Термін служби

Коли розглядаються повні витрати циклу життя, нержавіюча сталь – часто найменш дорогий вибір

2.Низькі Витрати Обслуговування

Нержавіюча сталь зазвичай лише вимагає періодичної очистки, з використанням домашніх миючих засобів і води. Поверхні повинні бути вимиті повторно водою і протерті. Слід використовувати м'яку губку, не застосовуючи абразивних паст.

3.Простота Виготовлення

Сучасні методи металообробки увазі, що Нержавіюча сталь може бути порізана, зварена, сформована і оброблена так само як традиційні сталі та інші матеріали.

4.Опір Корозії

Більш низькі сорти пручаються корозії в нормальних атмосферних і водних середовищах, в той час як більш високі сорти можуть чинити опір корозії в багатьох кислотах і лугах, та деяких хлористих розчинах, властивих навколишніх середовищ, типових для багатьох обробних заводів.

5.Міцність

Механические свойства Нержавеющих сталей позволяют снизить толщины используемых материалов, таким образом сокращая вес без риска снижения прочностных характеристик. Аустенитные и Дуплексные сорта не теряют прочности и при низких температурах, при учете меньших толщин по сравнению с традиционными сортами. Таким образом достигается существенная экономия по отношению к альтернативным материалам.

6.Гигиеничность

Нержавеющая сталь признанна как наиболее гигиеническая поверхность для подготовки пищевых продуктов. Уникальность поверхности Нержавеющей стали в том, что она не имеет пор или трещин для проникновения грязи или бактерий. Это свойство простой очищаемости по отношению к другим поверхностям, делает Нержавеющая сталь первым выбором в строгих гигиенических условиях, например, больницах, общественных кухонь, скотобойнях, пищевого оборудования, перерабатывающих предприятиях АПК.

7.Эстетический внешний вид

Яскрава, легко обслуговується поверхня нержавіючої сталі забезпечує привабливий і сучасний зовнішній вигляд виробів, є ідеальною для широкого і зростаючого діапазону архітектурних і декоративних додатків.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner